PERMONÍK - Designové předložky béžové

899 Kč
- +
  • kruh 80 cm

Popis:

PERMONÍK - bájná postava krkonošské historie. Mužíčci sice malého vzrůstu, ale obrovské síly. Nebáli se práce a z podzemí těžili naše poklady. Vládce Krkonoš RÝBRCOUL byl jejich ochráncem ...

Model:

PERMONÍK - bájná postava krkonošské historie. Mužíčci sice malého vzrůstu, ale obrovské síly. Nebáli se práce a z podzemí těžili naše poklady. Vládce Krkonoš RÝBRCOUL byl jejich ochráncem a pomocníkem. A protože se jich v Trutnově sešlo 5. 10. 2019 na jednom místě rovných 156 (zapsáno v knize rekordů), nemůže jeden z nich chybět na designovém koberečku.


Ve spolupráci s významnou českou sochařkou Paulinou Skavovou byly navrženy mince pro celoroční hru „Po stopách RÝBRCOULA“. Motivy reliéfů PERMONÍKA, VÍLY a RÝBRCOULA byly následně přeneseny i na dekorační koberečky, které jsme pro vás vyrobili ve dvou přírodních barevnostech.


Projekt RÝBRCOUL - DUCH HOR se stává na Trutnovsku tradicí a mimo velké slavnosti, kdy bytosti sestoupí z hor a vypráví své pověsti, přináší další zajímavosti během roku. O zážitkových vlacích nebo celoroční hře se dočtete na stránkách www.rybrcoul.com.

Barva :béžová
Materiál :Polyakryl SuperSoft
Výška vlasu :18 mm
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky v hodnotě nad 990 Kč. Všechny produkty máme skladem a expedujeme obratem.

Záruka výměny

Možnost výměny

Vybrali jste barvu, která u vás nevynikla tak, jak jste si představovali? Nevadí, do 15 dnů u nás výrobek vyměníte.

5 let záruka na koberce a předložky GRUND

záruka 5 let

Vysoká kvalita našich výrobků nám umožňuje na předložky a koberce poskytovat prodlouženou záruku 5 let.

Tento web využívá soubory cookies k poskytování obsahu. Setrváním na tomto webu souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Rozumím