SPOLUPRÁCE S LUIGI COLANIM

1. Je těžké oslovit ke spolupráci ikonu designu, jakou bezpochyby Luigi Colani je?

Je tomu už více než 15 let, kdy jsem získal od známého číslo na kancelář Colaniho v Karlsruhe. Byl jsem neskutečně nervózní, když mě k mému překvapení přepojili přímo k panu Colanimu. Ten, když zjistil, že jsem z Čech řekl: „S Čechy mám skvělou zkušenost. Přijeď zítra ráno. Já ti pomohu nakopat německou konkurenci…“ Tak jsem sednul do auta a jel. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mé kariéry.

2. Jak dlouho kolekce koupelnových předložek navržená mistrem Colanim vznikala a mohl byste celý proces ve zkratce popsat?

Colani dostal absolutní volnost. Jediné omezení byla naše technologie, ale to pochopil rychle. Vzniklá kolekce byla tak jiná, že se zpočátku prodávala těžko." Její prodeje ale každoročně rostou, jako by publikum teprve dospívalo k pochopení mistrovi velikosti.

3. Jak dlouho se prodává a jaký má úspěch?

Kolekce se prodává 15 let. Její úspěch neustále roste a to ji vůbec neměníme. Nebude to dlouho trvat a podíl jeho kolekce za chvíli překročí 10 % na prodejích naší firmy, což je pro firmu, působící na masovém trhu, neuvěřitelné.

4. Překvapilo Vás něco při spolupráci s Mistrem?

Jeho sebedůvěra a pokora zároveň. On si byl vždy vědom své výjimečnosti a dával to i najevo, ale zároveň věděl, že jeho inspirace byla v přírodě. Říkával: Moje práce je 90% příroda, 10% Colani."

5. Který model od Colaniho Vás nejvíce zaujal?

Colani 2 zosobňuje vše, co je Colani…organický design, kontroverzní barevnost velkých kontrastů červené, černé a bílé, nadčasovost. Takové, jako mistr sám."

         

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky v hodnotě nad 990 Kč. Všechny produkty máme skladem a expedujeme obratem.

Záruka výměny

Možnost výměny

Vybrali jste barvu, která u vás nevynikla tak, jak jste si představovali? Nevadí, do 15 dnů u nás výrobek vyměníte.

5 let záruka na koberce a předložky GRUND

záruka 5 let

Vysoká kvalita našich výrobků nám umožňuje na předložky a koberce poskytovat prodlouženou záruku 5 let.

Tento web využívá soubory cookies k poskytování obsahu. Setrváním na tomto webu souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Rozumím