NOVÁ KOLEKCE KOBEREČKŮ INSPIROVANÁ DUCHEM HOR

Na jaře roku 2019 přichází k nám do firmy zástupci spolku RÝBRCOUL - DUCH HOR a s neskutečným nadšením představují projekt, který vypráví o bájné bytosti s hlavou ptáka a lvím ocasem. O bytosti, která střeží Krkonoše od nepaměti a vládne jejich přírodě a bytostem, co zde žijí. O bytosti, která dohlíží na PERMONÍKY těžící poklady z hlubin země a o navrácení ducha hor do podvědomí nové generace, neboť RÝBRCOUL zde panoval dávno před Krakonošem.

  

Celá myšlenka nás nadchla na tolik, že jsme se rozhodli ji podpořit. A tak se během léta, ve spolupráci s malířkou a grafičkou Alenou Valentovou a sochařkou Paulinou Skávovou, rodí první návrhy koberečků. Vzhled celé kolekce je inspirován mincemi z celoroční hry Za poklady podzemí, během které děti i rodiče postupně získávají mince s motivy RÝBRCOULA a dalších bytostí s reliéfy vytvořenými již zmiňovanou sochařkou Paulinou Skávovou.

Postupně tak vznikla nádherná kolekce, která má za cíl podpořit trutnovský region.

Permoník, víla a sám Rýbrcoul se tak stávají ústředními motivy kulatých koberečků. Ušity jsou ve dvou odstínech, šedé a přírodní barvy. Velmi originální kolekce designových koberců je symbolem krkonošských pověstí a pohádek.

        

Věříme, že Rýbrcoul svou výjimečností osloví i vás, a jeho duch zůstane dlouho v našich srdcích i domovech.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky v hodnotě nad 990 Kč. Všechny produkty máme skladem a expedujeme obratem.

Záruka výměny

Možnost výměny

Vybrali jste barvu, která u vás nevynikla tak, jak jste si představovali? Nevadí, do 15 dnů u nás výrobek vyměníte.

5 let záruka na koberce a předložky GRUND

záruka 5 let

Vysoká kvalita našich výrobků nám umožňuje na předložky a koberce poskytovat prodlouženou záruku 5 let.

Tento web využívá soubory cookies k poskytování obsahu. Setrváním na tomto webu souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Rozumím