SHEREZAD, VAŠE VÁNOČNÍ HVĚZDA

Vánoce se pomalu blíží, obchodní domy začínají praskat ve švech a předhánět se s jedinečnými nabídkami. Každou chvíli na nás na internetu vyskočí neodolatelně lákavá reklama, které dříve či později podlehneme. A pokud ne této, tak určitě jiné … Ať se snažíme jakkoli, vánoční nákupní masáž začíná, a nám nezbývá než si držet palce, ať nás celé předvánoční hektické období nesemele.

K Vánocům kromě dárků ale také bezpochybně patří neodolatelně kouzelná atmosféra svíček, světýlek a vůně cukroví, dětská radost a smích a pohoda u stromečku na Štědrý Večer.

Vždyť to je hlavním cílem celého našeho urputného snažení. Ale jak vybrat ty pravé doplňky, které vám pomohou vykouzlit jedinečnou atmosféru, ve které se budete cítit příjemně a pohodlně a alespoň na jeden večer zapomenete na starosti všedních dní?

Speciálně pro letošní Vánoce jsme pro vás připravili úžasně hebký model SHEREZAD. Tento velký kulatý koberec je ručně šitý a pyšní se opravdu hustým a vysokým vlasem.

Svým neodolatelným designem hvězdy, doplněným metalickou třpytivou přízí, jednoznačně podtrhne vánoční atmosféru vašeho domova.

Vybírat můžete 3 barev a 2 velikostí. Zabořte se do něj při rozbalování dárků pod stromečkem, budete se cítit jako v bavlnce.

SHEREZAD - designové předložky smaragdová-tyrkysová-zlatá SHEREZAD - designové předložky oranžová-růžová-fialová-zlatá SHEREZAD - designové předložky růžová-broskvová-stříbrná

Uvolněte se, obejměte se a užijte si tu pravou vánoční pohodu! Koberec SHEREZAD vám bude sloužit po dlouhá léta.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky v hodnotě nad 990 Kč. Všechny produkty máme skladem a expedujeme obratem.

Záruka výměny

Možnost výměny

Vybrali jste barvu, která u vás nevynikla tak, jak jste si představovali? Nevadí, do 15 dnů u nás výrobek vyměníte.

5 let záruka na koberce a předložky GRUND

záruka 5 let

Vysoká kvalita našich výrobků nám umožňuje na předložky a koberce poskytovat prodlouženou záruku 5 let.

Tento web využívá soubory cookies k poskytování obsahu. Setrváním na tomto webu souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Rozumím