GRUND NA VELETRHU HEIMTEXTIL 2019

Šest designových stylů plných úžasné inspirace pro dokonalou koupelnu dominovalo nové expozici rodinné firmy GRUND a.s., která v minulém týdnu opět představila své novinky na největším veletrhu bytového textilu a doplňků, Heimtextil 2019.

Ať už jste milovníkem zemitých tónů, vášnivé rudé či pastelových snových tónů, naše barevné trendy si zamilujete. Tentokráte jste nás navštívili v novém Dómu designu, hale 12.0. Všem děkujeme za návštěvu!

Vášeň, klid, teplo domova, duchovní rovnováha… Ty a mnohé další emoce a pocity zmiňovali návštěvníci expozice GRUND na letošním veletrhu Heimtextil v německém Frankfurtu nad Mohanem. Cílem bylo zasáhnout nitro našeho zákazníka a nabídnout mu k výběru doplňky, od koupelnových předložek, přes ručníky, až po příslušenství, díky kterým se koupelna stane malým rájem na Zemi. Místem, kde odpočívá, relaxuje, dobíjí energie, kde se jednoduše cítí krásně.

Designovým stylům Vivacity, Blue Spirit a Seaside dominují atraktivní silné barvy. Témata Cool Classic, Daydream a Serenity zklidňují smysly zemitými a pastelovými tóny a dekory. Jedno je jisté, vybere si každý zákazník.

Všechny styly se pečlivě ladily do posledního detaily společně s našimi designéry. „Design je důležitou součástí naší firemní strategie. Právě spolupráce s designéry byla vždy neskutečně obohacující a přinesla mimořádné dezény do naší nabídky. Tyto modely vždy byly o krok dopředu… Měly nakročeno do budoucnosti“, uvádí Jiří Grund, ředitel a zakladatel společnosti. Dodává, že oněch šest nových designových stylů, patnáct nových modelů v nabídce a nespočet nových barev jsou výsledkem celoroční práce, při které se s designéry pečlivě konzultovaly mezinárodní trendy, aby světlo světa spatřily styly, které, cit. „jsou navrženy tak, aby koupelny proměnily v individuální komfortní oázy“, dodává Jiří Grund.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky v hodnotě nad 990 Kč. Všechny produkty máme skladem a expedujeme obratem.

Záruka výměny

Možnost výměny

Vybrali jste barvu, která u vás nevynikla tak, jak jste si představovali? Nevadí, do 15 dnů u nás výrobek vyměníte.

5 let záruka na koberce a předložky GRUND

záruka 5 let

Vysoká kvalita našich výrobků nám umožňuje na předložky a koberce poskytovat prodlouženou záruku 5 let.

Tento web využívá soubory cookies k poskytování obsahu. Setrváním na tomto webu souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Rozumím