Zákaznická linka: +420 491 001 127 Po - Pá: 7:00 - 14:30
Váš košík je prázdný
Přihlásit se

Často kladené dotazy

Vážení zákazníci, sepsali jsme pro vás, nejčastěji kladené dotazy, na které se nás ptáte, abyste našli co nejrychleji informaci, kterou potřebujete. Projděte si, prosím, informace níže, a v případě, že nenajdete odpověd na vaší otázku, prosím, kontaktujte naše obchodní oddělení.

Jak se mám o předložku starat?

Předložky GRUND lze bez problému prát při 40°C v automatické pračce (šetrné praní), v programu praní vlny nebo zvláštní praní, nebo lze předložky…

Předložky GRUND lze bez problému prát při 40°C v automatické pračce (šetrné praní), v programu praní vlny nebo zvláštní praní, nebo lze předložky prát i ručně. Používejte jemný prací prostředek. Nepoužívejte změkčovadlo nebo aviváž! Mohlo by dojít k nevratnému poškození protiskluzové vrstvy a předložku by již nešlo reklamovat. Po praní použijte máchání, dále ždímání a nechte předložku vyschnout. Nesušte ji na topení a neždímejte ji ručně. Po uschnutí předložku naklepte, vlas díky tomu zůstane měkký a hebký. Při prvním praní doporučujeme předložku vložit do povlaku na polštář jako prevenci proti zablokování vašeho filtru zbylým chlupem.

TIP! Při prvním praní doporučujeme předložku vložit do povlaku na polštář jako prevenci proti zablokování vašeho filtru zbylým chlupem.

více

Jak předložku po rozbalení použít?

Po rozbalení předložky (pro odebrání etikety použijte nůžky, kterými přestřihněte plastové splinty, kterými je etiketa k předložce připevněna.…

Po rozbalení předložky (pro odebrání etikety použijte nůžky, kterými přestřihněte plastové splinty, kterými je etiketa k předložce připevněna. Neodtrhávejte etiketu! Mohlo by dojít k nevratnému poškození předložky a ztrátě záruky.) předložku protřepejte, aby se narovnal vlas. Poté ji položte na podlahu pogumovanou stranou dolů.

Předložka je vhodná pro všechny typy podlah, lze ji použít na dlážděné podlaze, na plovoučce, na dřevěné podlaze, na koberci, linoleu apod. Předložky GRUND jsou primárně určeny do koupelen, kde plní jak estetickou a komfortní, tak i bezpečnostní funkci (po vystoupení z vany či sprchy neuklouznete na mokré podlaze). Avšak často se používají i v jiných místnostech jako dekorace nebo malé běhounky.

TIP! Předložky GRUND jsou vhodné i do (nejen) koupelen s podlahovým vytápěním.

více

Jaká je na výrobky záruka?

Na koupelnové předložky GRUND nabízíme nadstandardní záruku 5 let*! Ostatní výrobky, nabízené na našem eshopu, disponují standardní zárukou 2 roky.

Na koupelnové předložky GRUND nabízíme nadstandardní záruku 5 let*! Ostatní výrobky, nabízené na našem eshopu, disponují standardní zárukou 2 roky.

více

Chci si koupit velkou a malou předložku, ale na eshopu se mi zdá, že nemají stejný odstín, i když je barva a název totožný.

Barvy předložek v rámci jednoho modelu a barvy jsou stejné. Rozdílný odstín, pokud se vyskytne, je daný focením různých rozměrů v různou dobu, tudíž…

Barvy předložek v rámci jednoho modelu a barvy jsou stejné. Rozdílný odstín, pokud se vyskytne, je daný focením různých rozměrů v různou dobu, tudíž v jiném místě a jiným fotoaparátem. Postupně všechny sady koupelnových předložek fotíme znovu, najednou, abychom docílili správných odstínů pro všechny rozměry každé sady.

více

Kdysi jsem si jinde koupila levnou předložku, která se mi ale přilepila k podlaze. Chci si koupit kvalitní.

Naše předložky jsou ze spodní strany natřeny protiskluzovým nátěrem, který jsme vyvinuli ve spolupráci s naším dodavatelem. Protiskluz se nikdy…

Naše předložky jsou ze spodní strany natřeny protiskluzovým nátěrem, který jsme vyvinuli ve spolupráci s naším dodavatelem. Protiskluz se nikdy nepřilepí, je odolný vůči praní v pračce na 40°C a nedrolí se. Kvalitu zaručujeme jménem naší rodinné firmy. I proto na naše předložky dáváme záruku 5 let. Mimochodem, naše předložky jsou vhodné i na vytápěné podlahy – nepřilepí se ani k nim.

více

Přečetla jsem si, že se vaše předložky nepřilepí. Ale není to na úkor bezpečnosti? Nekloužou?

Protiskluzový nátěr našich předložek je vyvinut tak, aby splňoval naše vysoké standardy jako rodinné firmy. Předložka neklouže – ochrání vás.

Protiskluzový nátěr našich předložek je vyvinut tak, aby splňoval naše vysoké standardy jako rodinné firmy. Předložka neklouže – ochrání vás.

více

Koupila jsem si vaší předložku a ta pouští chlupy. Jak je to možné?

Naše polyakrylové koupelnové předložky jsou po výrobě vysávány. Proces výroby (stříhání česance) však produkuje malé množství vláken, která se…

Naše polyakrylové koupelnové předložky jsou po výrobě vysávány. Proces výroby (stříhání česance) však produkuje malé množství vláken, která se odstraní několikerým vypráním. Jedná se o vlastnost materiálu. Obvykle stačí 1 – 2 vyprání (dle návodu na etiketě) a předložka už chlupy nepouští.

více

Koupil jsem u vás tyč pro koupelnové závěsy, dle návodu jsem ji složil, ale nastavil jsem ji moc dlouhou a nejde zatlačit zpátky. Co s ní?

Stačí sejmout koncovky, sejmout plastový kroužek (tento krok je nutné udělat před vyjmutím vnitřní tyče), vnitřní tyč vytáhnout úplně ven, vložit…

Stačí sejmout koncovky, sejmout plastový kroužek (tento krok je nutné udělat před vyjmutím vnitřní tyče), vnitřní tyč vytáhnout úplně ven, vložit vnitřní tyč zpátky do vnější tyče (koncem bez pružiny napřed), zasunout ji úplně, až se konec vnitřní tyče objeví na druhé straně. Pak nasaďte plastový kroužek (opět na vnitřní tyč, na konec bez pružiny) a vytáhněte vnitřní tyč na požadovanou délku a nasaďte koncovky.

více

Obsahují poličky a další výrobky řady Powerloc lepidlo, nebo si ho musím koupit?

Výrobky řady PowerLoc lepidlo obsahují. Pokud se časem rozhodnete výrobek přemístit, můžete si u nás zakoupit náhradní sadu s lepidlem.

Výrobky řady PowerLoc lepidlo obsahují. Pokud se časem rozhodnete výrobek přemístit, můžete si u nás zakoupit náhradní sadu s lepidlem.

více

Jsou rozměry předložek přesné?

Ve výrobě používáme nejvyšší možné standardy a děláme vše pro to, abychom Vám dodali perfektní výrobek. Avšak, vzhledem k procesům ve výrobě a k…

Ve výrobě používáme nejvyšší možné standardy a děláme vše pro to, abychom Vám dodali perfektní výrobek. Avšak, vzhledem k procesům ve výrobě a k vlastnostem materiálů, tolerance na rozměry výše uvedených předložek je +- 3%, maximálně však 5cm.

Jinými slovy - textilní materiály v procesu výroby pracují - základní textilie se smršťuje. Není možné přesně vypočítat, kolik je třeba přidat na začátku výroby, aby na konci byl přesný rozměr. Díky našim dlouholetým zkušenostem víme, kolik přidat, ale i tak nejsou rozměry úplně přesné. Nejedná se o technický výrobek dle výkresu.

Příklad - pro výrobu rozměru 60x100 cm používáme základnu 62x103 cm. Předložka po ukončení výrobního procesu prochází kontrolou - ale může se stát, že jednotlivé neshodné výrobky uniknou naší pozornosti. Velmi rádi Vám je vyměníme za správný kus.

více

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace